"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


#Навчаємося

#Розвиваємося

#Вдосконалюємося

КАТАЛОГ ОНЛАЙН-СЕРВІСІВ

ОНЛАЙН-РЕСУРСИ ДЛЯ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ

Створюємо динамічні QR-коди з надзвичайними можливостями

● Delivr - це програма для скорочення URL-адрес і генератор динамічного QR-коду з інтелектуальним керуванням посиланнями та звітуванням у реальному часі.

Новий сервіс для створення тематичних колекцій

● Wakelet - інструмент створення навчальних та методичних ресурсів.

Інструмент для зворотнього зв'зку

● AnswerGardenце новий мінімалістичний інструмент зворотного зв’язку. Використовуйте його для участі аудиторії в реальному часі, онлайн-мозкового штурму та зворотного зв’язку в класі.

Створення інтерактивних плакатів

● Genially - онлайн-сервіс для створення презентацій, інтерактивних зображень, карт, звітів, інфографіків, вікторин, плакатів, відео, стрічок часу, ігор та віртуальних посібників тощо

Створення онлайн-книжок, бібліотек

● BookCreator - це найпростіший і найбільш інклюзивний спосіб створення вмісту в класі.

Створення презентацій

● Canva — це онлайновий інструмент для створення дизайнів і публікації матеріалів, запущений у 2013 році, завдання якого — надати всім людям можливість створювати будь-які дизайни та публікувати їх де завгодно.

● Вeautiful.ai - "розумний" інструмент для оформлення презентацій, який працює на базі технологій штучного інтелекту. Сервіс самостійно адаптує контент на слайдах під вибраний формат, допомагає додати анімацію графіків та переходів та рекомендує відповідні шаблони.

● Prezi — це хмарне презентаційне програмне забезпечення. Сервіс використовує масштабований інтерфейс користувача, котрий дозволяє оперувати даними у 2.5 D та Parallaxі. 

Створення тестів, завдань, інформаційні ресурси

● Кahoot - це навчальна платформа, за допомогою якої можна проводити інтерактивні заняття та перевірку знань студентів за допомогою онлайн-тестування. 

● Quizlet – це безкоштовний онлайн-сервіс для створення та застосування флеш-карток та навчальних ігор у різних категоріях. В цьому сервісі можна працювати в різних режимах

● На Урок – багатофункціональний ресурс для роботи вчителя за будь-яких умов 

● Українська електронна освітня система «МійКлас» — це ресурс для шкіл, що економить час вчителю та робить навчання школярів більш цікавим.

● Classtime це гнучка онлайн-платформа, яка допомагає вчителю проводити онлайн-оцінювання знань і миттєво оцінити прогрес класу і кожного учня індивідуально.

● Освітня платформа “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

● Playbuzz – це онлайн-платформа, яка дозволяє створювати інтерактивний контент: тести, опитування, слай-дшоу, флеш-карти, статті-списки з анімованими картинками. Сайт на англійській мові, але досить зрозумілий у використанні. Для роботи з сервісом необхідно зареєструватися на сайті можна за допомогою профілю Facebook або Google+. Спробувати створити власний інтерактивний контент можна скориставшись відео-інструкцією, яку пропонує освітня інтернет - платформа "Всеосвіта" 

Майстер-Тест - це безкоштовний освітній Інтернет-сервіс, що дозволяє створювати педагогічні тести. На сторінках сайту немає зайвої інформації, яка буде відволікати користувача від проходження тесту. Основна ідея цієї програми - проводити інтерактивне тестування знань здобувачів освіти. Спробувати створити власні тести можна скориставшись відео-інструкцією, яку пропонує освітня інтернет - платформа "Всеосвіта" 

● Proprofs - це сервіс для створення різноманітних форм тестів (вибір одного або безлічі відповідей, вставити пропущене слово або написати свою відповідь), дозволяє вставляти в завдання файли в форматі * .docx,* .pptx, *.pdf, а також аудіо і відео файли та відео файли. Сервіс безкоштовний. Створити власний інтерет-опитувальник можна скориставшись відео-інструкцією, яку пропонує освітня інтернет - платформа "Всеосвіта" 

● EasyTestMaker - онлайн-тестовий генератор, який допоможе вам створити та керувати своїми тестами! Створюйте, друкуйте та публікуйте свої тести в Інтернеті! EasyTestMaker полегшує ідеальне форматування декількох типів запитів , друку альтернативних версій та публікацію в Інтернеті для тестування в Інтернеті. Онлайн тести автоматично оцінюються! Створити власний інтерет-контент можна скориставшись відео-інструкцією, яку пропонує освітня інтернет - платформа "Всеосвіта" 

 Online Test Pad – це простий і зручний онлайн конструктор тестувань, кросвордів, логічних ігор. На сайті ми можемо створити не лише тестування, але й ребуси, сконвороди, судоку, загадки, вправи та складання слів із букв та багато чого іншого. Створити власний інтерет-контент можна скориставшись відео-інструкцією, яку пропонує освітня інтернет - платформа "Всеосвіта"