"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


#Навчаємося

#Розвиваємося

#Вдосконалюємося

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дистанційне навчання - це нова організація освітнього процесу, що грунтується на використанні як кращих традиційних методів навчання, так і нових інформаційних та телекомунікаційних технологій, а також на принципах самостійного навчання, що дозволяють навчатися на відстані без особистого контакту між учителем та здобувачем освіти. Процес навчання може відбуватися будь-де, єдина умова - доступ до мережі Інтернет.

Illustration
 • icon

  Дистанційне та змішане навчання в школі. Путівник / Упоряд. Воротникова І.П. К.: Київ. ун-т ім. Б. Грінченка. 2020. 48 с.

 • icon

  Організація дистанційного навчання у школі: методичні рекомендації/ МОН України, 2020

Вчитель XXI століття - це людина, яка вільно володіє сучасними ІКТ , постійно підвищує та вдосконалює свій професійний рівень, психологічно готова до роботи зі здобувачем освіти у новому навчально-пізнавальному середовищі, у тому числі онлайн.

Навчально- методичні посібники на допомогу вчителю 

 • icon

  Дистанційне навчання: виклики, результати та перспективи. Порадник. З досвіду роботи освітян міста Києва : навч.-метод. посіб. / Упоряд.: Воротникова І.П,. Чайковська Н.В. — К. : Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, 2020. 456 с.

 • icon

   Навчальний посібник із безпеки дтей в Інтернеті,розроблений компанією Google у співробітництві з організаціями The Net Safety Collaborative та Internet Keep Safe Coalition.

 • icon

  Методичні рекомендації щодо онлайн-безпеки учасників освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання / Рогожина О.О. - Харків: КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», 2020 - 16 с.