"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Навчаємось

Розвиваємось

Вдосконалюємося

Професійне вдосконалення працівників психологічної служби

28.07.2022

Illustration

Соціальних фахівців Львівщини навчають допомагати вимушеним переселенцям у кризових ситуаціях

Команда психологів та соціальних педагогів Новояворівської ТГ отримала новий досвід відвідавши дводенний семінар «Навчання фахівців громад на тему психосоціальної підтримки в кризових умовах». Під час семінарів тренери навчали правильно надавати психосоціальну підтримку людям, які опинились в кризових ситуаціях. А здобуті знання та навички соціальні працівники й психологи зможуть застосувати під час роботи в консультаційно-координаційних центрах, які з ініціативи Львівської ОВА створять при усіх районних військових адміністраціях Львівської області. Дякуємо Галині Бордун за навчання в чудових умовах УКУ!

Illustration

"Якщо ми знаємо відповідь на питання НАВІЩО, ми зможемо відповісти на питання ЯК!"

8 жовтня 2022р. практичні психологи та соціальні педагоги громади взяли участь у навчальному тренінгу з психоедукації, який проводився в рамках програми діяльності консультативно-координаційних центрів Львівщини. 

Отримали відповіді на важливі питання:Як навчатися у час війни офлайн?Як говорити з дітьми про війну?Як вчителям, батькам та дітям дбати про психологічну пружність?
Психоедукація та практичні заняття були спрямовані на розуміння впливу стресу на організм людини, алгоритму дій вчителя у час повітряної тривоги , техніки самодопомоги, вправи для саморегуляції та відновлення. Отримані знання будуть корисними у професійній діяльності фахівців!