"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


#Навчаємось

#Розвиваємось

#Вдосконалюємося

ОСВІТНІЙ ХАБ

Здобувайте нові навички, постійно оновлюйте і розширюйте їхній діапазон, щоб бути більш сучасним, спритним, гнучким й легко адаптовуватися до умов, які постійно змінюються. Робіть це - і ви зможете вдосконалювати свою конкурентоспроможність на ринку праці!
Тільки кожен з нас відповідальний за власну освіту та саморозвиток!

Як працює Освітній Хаб?

Онлайн навчання

Безкоштовне навчання та тестування на кращих онлайн-платформах з кращими тренерами-практиками.

Сертифікат

Тестування, яке встановить рівень оволодіння певними навичками і відповідно до цього дасть змогу отримати підтвердження - сертифікат.

Практичні тренінги

Практичні заняття, які навчать і дозволять використовувати отримані навички в повсякденному житті.

Комунікаційний майданчик

Нетворкінг, форуми, зустрічі, знайомства між собою та з успішними та відомими українцями.

БЕЗКОШТОВНІ
ОНЛАЙН-КУРСИ

(передбачаються сертифікати)

ТЕСТУВАННЯ

Завдяки тестуванню Ви зрозумієте, які Ваші сильні сторони та конкурентні переваги, а також додаткові навички, якими бажано опанувати;зможете зорієнтуватися, чому вчитися або в якій сфері шукати вподобання...

Illustration

Головна концепція освітнього хабу – підтримка навчання впродовж життя, що є важливою складовою становлення конкурентоспроможного фахівця на ринку праці


Illustration

НАВЧАННЯ НАВИЧКАМ

Якщо говорити про навички, які потрібні для успішного працевлаштування, то варто розібратися в понятті Soft skills, що дослівно перекладається з англійської як «м’які» навички. Це сучасне поняття, що виділяє соціально-комунікативні навички.
То що ж таке Soft skills?
Soft skills («софтскілз», англ. soft skills – «м’які навички» або «гнучкі навички») дозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напряму, в якому працює людина. В психології їх відносять до соціальних навичок: вміння переконувати, знаходити підхід до людей, бути лідером, міжособистісне спілкування, ведення переговорних процесів, робота в команді, особистісний розвиток, управління часом, ерудованість, креативність тощо..
Велика частина навичок, які використовуються для досягнення цілей, – це Soft skills. При цьому чим вище ви піднімаєтеся кар’єрними сходами, тим більшу роль відіграють соціальні навички у вашому житті. У той час як професійні відходять на другий план. Адже, чим вище посада, яку ви обіймаєте, тим більша кількість підлеглих і співробітників можуть проконсультувати вас щодо різних питань. Тому 70% тренінгових програм і курсів орієнтовані на освоєння навичок з ряду Soft skills.