"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Визнання результатів підвищення кваліфікації:

1. Результати підвищення кваліфікації не потребують окремого визнання чи підтвердження у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.2. Результати підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти у всіх інших суб’єктів підвищення кваліфікації.
Протягом одного місяця після завершення підвищення кваліфікації педагогічний працівник подає до педагогічної ради закладу освіти клопотання про визнання результатів підвищення кваліфікації та документ про проходження підвищення кваліфікації.
Скачати зразок клопотання
● Засідання педагогічної ради відбувається протягом місяця з дати подання клопотання.● Здійснюється перевірка права іншого суб’єкта надавати освітні послуги з підвищення кваліфікації (наявність програми, вебсайту, відповідності документу про результати підвищення законодавству).● Педагогічна рада заслуховує педагогічного працівника щодо якості виконання програми підвищення кваліфікації, результатів підвищення кваліфікації.● За результатами перевірки суб’єкта та виступу педагогічного працівника педагогічна рада приймає рішення про визнання/невизнання результатів підвищення кваліфікації. У разі невизнання – надає рекомендації щодо повторного підвищення кваліфікації у інших суб’єктів та/або прийняття рішення щодо неможливості включення даного суб’єкта до плану підвищення кваліфікації.● Педагогічна рада протокольно фіксує інформацію про підвищення кваліфікації певного педагогічного працівника: повне найменування суб’єкта підвищення кваліфікації (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) фізичної особи, яка надає освітні послуги з підвищення кваліфікації; прізвище та ініціали (ініціал імені) педагогічного працівника, який підвищив кваліфікацію; форму, вид, тему (напрям, найменування) підвищення кваліфікації та його обсяг (тривалість) в годинах та/або кредитах ЄКТС.

Illustration

НУШ: базова середня освіта

Безкоштовне навчання для вчителів. Курс охоплює всі важливі аспекти та охоплює пʼять модулів: "Новий зміст освіти", "Діти НУШ: хто вони?", "Сучасні підходи в роботі з учнівством", "Оцінювання" та "Модуль вільного вибору галузі" (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Лайфхаки з української мови

Онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО (передбачений сертифікат)

Illustration

Ключові уміння 21-го століття
Онлайн курс для вчителів

Модулі про:- якісне навчання, яке заохочує учнів та учениць мислити самостійно та креативно розвʼязувати проблеми;- критичне мислення;
- спілкування та співпрацю;
- креативність;
- цифрову грамотність.(передбачений сертифікат на 5 годин)

Illustration

Лайфхаки з української літератури

Онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе простежити історію розвитку мистецтва слова від фольклору й перших писемних пам’яток до сучасної української літератури, опанувати базовими теоретико-літературними поняттями, виробити навички аналізу художніх творів (передбачений сертифікат)

Illustration

Історія: Зародження української нації

Чи були терени нашої неньки колись історичною периферією? Де прадавні легенди змішуються з фактами? Шукаючи відповіді на ці питання, у курсі ви пройдете шлях від неандертальців і кочівників до Речі Посполитої та уній. Тобто від появи першої людини на території сучасної України до 1601 року (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Онлайн курс про українську традиційну культуру

Якщо ти цікавишся усім навколо і хочеш дізнаватися більше про себе, своїх предків та Україну, хочеш вивчати українські традиції та культуру, хочеш дізнатися, як знання про український фольклор допоможуть тобі вразити однокласників, друзів, рідних та навіть іноземців, то ...

Illustration

Онлайн курс для вчителів початкової школи

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх (передбачений сертифікат на 60 годин)

Illustration

Усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні

Ви дізнаєтеся про основні права та свободи людини на практичних прикладах, а також проаналізуєте, як законодавство регулює обіг психоактивних речовин та права підлітків у громадських місцях та кіберпросторі (передбачений сертифікат на 20 годин)

Illustration

Години
медіаграмотності

Онлайн курс для вчителів про роботу медіа, фейки та перевірку інформації (передбачений сертифікат на 5 годин)

Illustration

ОПАНУЄМО ЗМІШАНЕ НАВЧАННЯ

Онлайн курс про дистанційне навчання та застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину (передбачений сертифікат)

Illustration

ШКОЛА ДЛЯ ВСІХ

Курс для вчителів про організацію інклюзивного освітнього середовища (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

БЕРИ Й РОБИ. ЗМІШАНЕ ТА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Курс, в основі якого — практичні інструменти для вчителів в умовах змішаного та дистанційного навчання (передбачений сертифікат)

Illustration

ОЦІНЮВАННЯ БЕЗ ЗНЕЦІНЮВАННЯ

У курсі про:- системи та практики оцінювання- культуру оцінювання та як її створити у школі- практики та інструменти оцінювання- фінський освітній досвід- практики українських вчителів(передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

АВТОНОМІЯ ШКОЛИ

У цьому курсі ви навчитеся:
- реалізувати кожну автономію у своїй школі
- робити це у той спосіб, який актуальний саме для вашої команди
- формувати кроки в стратегії розвитку вашої школи
(передбачений сертифікат на 20 годин)

Illustration

Про дистанційний та змішаний формати навчання

- Які сервіси та інструменти обрати для роботи?
- Як організувати групову роботу із застосуванням технологій дистанційного навчання?
- Як учитель може оцінити учнів та контролювати активність кожного з них?
- Які моделі змішаного навчання можна використовувати? тощо
(передбачений сертифікат)

Illustration

Критичне мислення для освітян

Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення.Постійно доступні відеолекції, завдання та форум курсу (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Медіаграмотність для освітян

Курс містить багато корисних інструментів, які можна використовувати для формування позитивного іміджу закладу освіти, у процесі спілкування з медіа та ефективного використання медіаресурсів у освітньому процесі (передбачений сертифікат на 60 годин)

Illustration

Освітні інструменти критичного мислення

МЕТА КУРСУ:
Навчити освітян мистецтву критичного мислення для рефлексії своєї освітньої діяльності, відтак і фахового зростання (передбачений сертифікат на 60 годин)

Illustration

Осмислені й переосмислені

Лекційний проект, започаткований для знавців української літератури, шкільних вчителів мови та літератури, викладачів... та присвячений життю та творчості найвідоміших постатей українського літературного скарбу – від Григорія Сковороди до Василя Стуса (передбачений сертифікат на 15 годин)

Illustration

Українська мова та література

Курс з української мови та літератури, де розглядаються основні розділи мовознавства: фонетика, лексикологія, орфографія. Половина курсу присвячена морфології — важливому компоненту вивчення будь-якої мови (передбачений сертифікат на 30 год)

Illustration

Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?

Для практичного застосування когнітивістики для викладання в школі: обрання ефективних стратегій викладацької діяльності, розробки корисних методів оцінювання, мотивування учнів та розробки дитиноцентричних навчальних планів (передбачений сертифікат на 20 годин)

Illustration

Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти

Мета курсу – навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу (цькування) та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі (передбачений сертифікат на 80 годин)

Illustration

Дизайн-мислення в школі

Курс розділено на три частини, які поєднують теорію дизайн-мислення та приклади його застосування в освітньому процесі, а також дають можливість освітянам застосовувати вивчені концепції у себе в школі (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Впровадження інновацій в школах

Цей курс створено для освітніх лідерів (від вчителів до директорів шкіл), які хочуть впроваджувати інновації у своїх навчальних закладах (передбачений сертифікат на 60 годин)

Illustration

Стартуємо до успішної школи

Як діяти, щоб ваша школа стала успішною? Що робити, щоб діти із задоволенням йшли на ваші уроки, а батьки були по-справжньому залученими до життя школи? Цей курс пропонує низку практичних вправ і дієвих порад, як цього досягти (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Успішне вчителювання – прості рецепти на щодень

Онлайн-курс дає поради практикам від практиків, щоденно задіяних у роботу школи. Він на “живих” прикладах демонструє, як зацікавити навчанням сучасних дітей. Курс допоможе учителям зорієнтуватися й виробити власний стиль, спираючись на ідеї колег, а також забезпечить професійний розвиток і впевненість у власних силах (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Школа та громада для дитини

Онлайн-курс розкриває переваги учнівської участі у громадському житті, розповідає про реальний досвід взаємовигідної співпраці, успішного втілення громадських ініціатив та впливу на формування місцевої політики (передбачений сертифікат на 18 годин)

Illustration

Секрети успішних директора і директорки школи

Що повинні знати і вміти сучасні управлінці, аби їхня школа стала успішною і конкурентною? Як має працювати учнівське самоврядування, педагогічні ради та батьківський комітет? Навіщо прозоро обмінюватись інформацією зі шкільним колективом та відкрито звітувати? Автори курсу дають практичні поради та кваліфіковані відповіді на ці запитання. (передбачено сертифікат на 24 год.)

Illustration

Шкільне життя онлайн

Як зробити шкільне життя онлайн цікавим, насиченим та ефективним? Чому нам варто перестати боятись цифрових технологій та навчитись впроваджувати їх в усі сфери нашого життя? Як створите безпечне цифрове середовище у школі? Цей курс створено для підтримки шкільної спільноти у впровадженні та використанні цифрових технологій (передбачений сертифікат на 30 годин)

Illustration

Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченні

На цьому курсі ви зрозумієте, як не потрапити на гачок маніпуляторів в інтернеті, у соцмережах та онлайн-ЗМІ. А ще ці знання допоможуть пояснити рідним та колегам, які небезпеки чатують на них в онлайні (передбачений сертифікат на 45 годин)

Illustration

Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів

Курс надає можливість подивитися на дисципліни через призму академічної доброчесності та пропонує теоретичні основи й практичні інструменти, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності (передбачений сертифікат на 60 годин)

Illustration

Управління якістю освіти в школі

Курс допоможе підготувати керівників закладів загальної середньої освіти до розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школі (передбачений сертифікат на 30 годин)