"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Illustration

«Козаки йдуть»

Україна-Русь кінця XV сторіччя.
Запорізькі козаки, які ведуть запеклу і безкомпромісну боротьбу з багаточисельними загарбниками — турками, татарами, польськими шляхтичами, — стали героями цієї пригодницької і захоплюючої стрічки. 

Illustration

«Нескорений»

Саме долю командира, легендарного генерал-хорунжого Романа Шухевича, знаного серед воїнів УПА як Тарас Чупринка, покладено в гостросюжетну й динамічну основу фільму 2000 року «Нескорений»: це реальна спроба художніми засобами донести до глядача правду про події воєнного та повоєнного часу на Західній України.

Illustration

«Кіборги»

Вересень 2014 року – українські бійці ведуть запеклу боротьбу за Донецький аеропорт. В центрі історії люди, що 242 дні не здавалися і боронили споруду. За їхню незламність їх прозвали «Кіборгами», а за подвиг – беззаперечними українськими героями!

Illustration

«Іловайськ»

Запеклий бій за Іловайськ: командира штурмової групи батальйону «Донбас» поранили. Він дивом залишається живим, але потрапляє на сторону противника. Там йому доведеться зустрітися віч-на-віч з російським офіцером Рунковим, для якого ця війна – не пошуки справедливості, а особиста помста.

Illustration

«Черкаси»

Звичайні хлопці з українського села Мишко та Лев опиняються на воєнному кораблі ВМС України «Черкаси»...За словами режисера стрічки черкащанина Тимура Ященка, фільм розповідає історію звичайних людей, які у вирішальний час зрозуміли, у чому їхнє призначення, і що таке Батьківщина.

Illustration

«Позивний Бандерас»

Події фільму розгортаються восени 2014 року в зоні АТО. Досвідчений капітан Антон Саєнко (Олег Шульга) керує групою контрозвідників. Перед бійцями поставлена задача знешкодити російського підривника Ходока, що регулярно пробирається на українську територію...

Illustration

«Чорний ворон» (2019)

Історія розповідає про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок української історії — запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках, вже після окупації УНР, у Холодному Ярі.

Illustration

«Червоний»

Двоє українців – повстанець Червоний і радянський льотчик Гуров – разом потрапили на каторгу. Воюючи за різні ідеали, опинившись в таборі, зрозуміли, що Батьківщина у них одна. Вони разом вирішили протистояти репресіям начальства і роблять відчайдушну і небезпечну спробу вирватися на свободу.