"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Команда учнів Новояворівської громади виборола ІІ місце в обласному турнірі з шахів

23 березня на базі Ліцею "Сихівський" Львівської міської ради відбулися обласні змагання з шахів в рамках XXX обласних спортивних ігор школярів (гімназіади) Львівщини у 2022/2023 навчальному році.

Пишаємося, адже команда учнів Новояворівської громади виборола ІІ місце в обласному турнірі з шахів!

Щиро вітаємо наших призерів: - Єлизавету Божко, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Наталія Ястремська) - Андрія Мельничука, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Богдан Дроф'як) - Владислава Серафима, Шклівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака (вчитель Тарас Пирч)

Єлизавета Божко посіла почесне І місце серед дівчат-шахістів Львівщини

Вітаємо команду переможців!Адже за цим успіхом і посмішками роки виснажливого навчання, наполегливої роботи та участі у великій кількості турнірів! Вітаємо та бажаємо нових звершень й подальших спортивних досягнень і перемог!

Дякуємо кожному переможцю та його вчителю, дякуємо батькам, дякуємо представнику нашої команди Богдану Дроф'яку за ініціативу, підтримку та чудовий результат!

Дякуємо ЗСУ та всім захисникам за можливість проведення змагань!