"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ"НОВОЯВОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Освітні діалоги вчителів-філологів Новояворівської та Судововишнянської громад

Освітні діалоги вчителів-філологів Новояворівської та Судововишнянської громад

«Єдність держави,Єдність церкви,Єдність нації.В єдності - сила,Добробут і перемога!»

В переддень Дня матері пройшли духовно піднесені молитовні освітні діалоги вчителів-філологів Новояворівської та Судововишнянської громад "Від духовності до державності крізь призму материнського впливу на становлення особистості, держави, світу".

Усі присутні спільно з о. Андрієм Стадницьким, парохом УГКЦ с. Прилбичі, та о. Андрієм Побігущим молилися Молебень до Богородиці.

Ближче ознайомилися з родиною Шептицьких в церкві-музеї (художній керівник Будинку культури, екскурсовод церкви-музею УГКЦ с. Прилбичі, учитель української мови та літератури Надія Королевич).

З духовним портретом Софії Шептицької - матері двох велетів Христової церкви (доповідь Марії Чепіль, учениці 11 класу, керівник - Ірина Мірило, заступник директора з виховної роботи).

З "Впливом матерів на життєтворчість українських письменників (нотатки на маргінесах біографій авторів зі шкільної програми)" (вчитель-філолог Добростанського ЗЗСО І-ІІ ступенів Марія Русановська).

З роздумами Андрея Шептицького "Лише освічена нація має право на майбутнє..." (Марія Наконечна, Марія Кухарчишин та Любов Гринишин, учителі-філологи Прилбицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Митрополита А. Шептицького).

Насолода українською піснею під акапельне виконання «Посіяла людям літа свої, літечка житом» (о.Андрій Побігущий, сотрудник УГКЦ с.Прилбичі) та "Йшла до Бога Україна" (у виконанні директора Прилбицького ЗЗСО Ольги Михалечко та Надії Королевич, вчительки-філолога й екскурсовода).

Опісля о.Андрій Побігущий провів арттерапію для педагогів «Іконопис на склі - зцілення творчістю».

До всіх присутніх з вітальними словами звернулися представники Новояворівської міської ради: 

Іванна Попик, секретар ради

Володимир Синенький, заступник голови

Оксана Майхер, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Яворівської РВА

Тетяна Юр, головний спеціаліст відділу освіти Новояворівської міської ради

Галина Курляк, начальниця відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської міської ради

Ольга Михалечко, директор Прилбицького ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького

На підведення підсумків до присутніх звернулася Іванна Абатурова, директор "ЦПРПП" Новояворівської міської ради, і подякувала всім за дружню взаємодію і духовну віднову, ініціативи, допомогу в організації, змістовні цікавезні розповіді й досвід!

Окрема подяка за допомогу в організації Новояворівській міській раді та Михайлу Дорошу, начальнику відділу освіти. Новояворівської міської ради.